Má filozofie a něco málo o mé maličkosti

Zakládám si na osobním přístupu - tělo každého z nás je výjimečné a zaslouží si speciální péči

Miluji svou práci a na tom se odráží i výsledky mých klientů. 

Rodiče mě od malinka vedli ke sportu a má záliba v něm přetrvává dodnes. Zájem o zdravý životní styl se prohloubil při studiu vysoké školy v Praze. Vystudovala jsem obor Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě a naučila se, na jakém principu funguje lidské tělo a jak velký podíl na našem zdraví náleží stravovacím návykům a dostatečnému pohybu. Absolvovala jsem úspěšně kurz od Ronnie.cz v Praze a jsem akreditovaná instruktorka fitness.

Má profesní kariéra začala na pozici Technologa výroby ve velmi známé Smetanové cukrárně. Na této pozici jsem se setkala s veškerými technologickými postupy, s výpočtem výživových hodnot, aktivně jsem se účastnila auditů a spolupracovala jsem s lidmi z výroby. Následně jsem nastoupila do ,,dietářského korporátu" Světa zdraví. Práce ve Světě zdraví mě toho spoustu naučila. Odnesla jsem si nespočet důležitých zkušeností - kladných i záporných. Uvědomila jsem si, že se chci vydat svou vlastní cestou. Mít na své klienty dostatek času a věnovat se jim individuálně a s dostatečnou péčí. Předat jim veškeré informace proto, aby pochopili, jak jejich tělo funguje a výživového poradce už nikdy nepotřebovali.

Život plynul dál a já si vyzkoušela pozici Laborantky ve výrobně sladidel, dokonce jsem dělala i asistentku ve stavební firmě. Mou poslední prací byla pozice Výživové specialistky v jedné ústecké neziskové organizaci zabývající se výživou předškolních dětí, poruchami příjmu potravy a zdravým životním stylem obecně. 

Díky mým letitým zkušenostem jsem si uvědomila, že nejšťastnější jsem jako Výživový specialista - tady je mé místo. Dělat lidi spokojenější a šťastnější mě těší a naplňuje. Úspěch mých klientů je mou radostí :)

Pokud jste se dočetli až sem, tak neváhejte a zaregistrujte se na Úvodní konzultaci - udělejte první (ale velmi důležitý) krok ke svému ,,šťastnějšímu já"! Společně to dokážeme!