Výživový program

Potřebujete zhubnout, přibrat nebo jen zformovat postavu?

Pak je pro Vás můj výživový program ten pravý. Nepředstavujte si, že se jedná o ,,zázračnou dietu". Jedná se především o změnu životního stylu a stravovacích návyků. Vše přizpůsobeno Vašim potřebám, tak aby pro Vás nový režim byl především udržitelný. Abyste získali podvědomí o tom, jaké potraviny v obchodech vybírat. Abyste se ,,nebáli" najíst. Ano, budete se divit, ale většina mých klientů jsou podvyživení (jedí toho méně, než by měli) a jejich tělo ,,jede na dluh".

Co od výživového programu očekávat?

  1. Po dobu jednoho týdne (všední dny a víkend) budete vyplňovat Záznam denního příjmu do předpřipraveného formuláře, který ode mě obdržíte e-mailem. Vyplněný mi ho následně zašlete zpět a domluvíme termín osobní konzultace.
  2. Úvodní individuální konzultace, kde si Vás změřím a zvážím na profesionální váze. Následně s Vámi proberu Vaše výsledky. Zkonzultujeme nedostatky Vašeho současného jídelníčku a předám Vám základní doporučení, kterými se budete řídit do následující konzultace. 
  3. Při další konzultaci (bývá po 14 dnech) Vám předám Výživový plán určený jen Vám. Společně ho projdeme a domluvíme se na dalším postupu. 
  4. Ve 14 denním intervalu docházíte na jednotlivé konzultace, kde spolu probíráme Vaše poznatky, měníme jídelníček a pravidelně monitorujeme Vaše výsledky :)
  5. V průběhu programu se mnou lze konzultovat on-line 24/7

Na nic nejste sami - máte mě :)