Reference

Ohlasy spokojených klientů

Matěj, 11 let

Chtěla bych Vám strašně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Tyhle kalhoty dostal Matýsek k 11. narozeninám, ale bohužel je neoblékl. A tady to všechno začalo. Potřebovali jsme pomoc a podporu a našli jsme Vás. Naučila jste nás nejen, jak správně vybrat potraviny, ale dokonce, ač se to zdálo nemožné, i pracovat s kalorickými tabulkami. Občas to pro Máťu bylo těžké a přiznám se, že i pro nás to nebyla sranda. Ale vždy jste nám pomohla, ať už radou, jak zahnat Máťovu chuť na sladké a nebo psychickou podporou. Nedokážu ani vyjádřit slovy, jak moc jsme rádi, že Vás máme. Máťa se naučil stravovat zdravě a chutně a hlavně díky Vám ví, že každý problém má řešení. A dokonce, nejvíc to ocením já-jeho maminka, si sám připravuje a sestavuje jídelníček. Ještě je nějaký kus cesty před námi, ale už teď vím, že díky Vám to zvládneme. Děkuju za to, že jste.

Karolína, 38 let

Se slečnou Evičkou jsem se seznámila díky pracovním příležitostem. Už první setkání pro mě bylo výjimečné! Poznat tak milou, příjemnou, energickou a krásnou osobu je v dnešní době snad i zázrak.

Slečnu Evičku jsem následně navštívila i soukromě, protože jsem prošla spoustou programů na hubnutí (STOB, Ketodieta, dělená strava, krevní skupiny..) opravdu jsem toho vyzkoušela mnoho. A tak jsem byla zvědavá, co ten její program umí :)

Evička mě mile a nenásilně motivovala k zamyšlení a změně stravovacích návyků. Její rady, recepty, nabídky potravin a sestavené jídelníčky mě naučily nebrat celý výživový program jako dietu, ale přijmout to vše jako životní styl. Stravování není o tom si něco odpírat, ale naučit se kombinovat potraviny a dovolit si konzumovat vše, na co máme chuť.

Všem mohu jen doporučit spolupracovat s Evičkou, protože jí na svých klientech upřímně záleží. Je možné s ní komunikovat neustále. Vždy ráda poradí, podpoří a to bez podmínek. Vážím si její práce a jsem velice ráda, že jsem měla tu čest ji poznat.


Alena, 32 let

Paní Hájková je skvělá odbornice na výživu a životosprávu. Poradí s jídelníčkem, dá výtečné rady ohledně denního režimu, sportu a tipy na zdravé recepty. Vše přizpůsobí Vašim potřebám a tak, aby pro Vás nový režim byl hlavně udržitelný. Pravidelně monitoruje Váš pokrok a pozitivně motivuje. Vděčím ji za to, jak skvěle se teď cítím. Moc a moc s ní doporučuji spojit síly! 

Šárka, 48 let

Slečnu Evičku jsem poznala díky mé sestře. V tu dobu jsem byla nešťastná ze své váhy a z toho jak vypadám. Díky slečně Evičce jsem zhubla zatím 9 kg a hlavně se naučila, co můžu jíst aniž bych přibrala. Jím to, na co mám chuť a to zdravěji. Opravdu záleží na tom, jaké potraviny jíme a také jestli jíme pravidelně. Slečna Evička je moc milá a já ji za vše strašně moc děkuji.